Kalf Kaslarını Geliştirmenin Sırrı

1

Ne yapıyorsanız yapın, kollarınızı bile geliştirebiliyorsunuz ama kalf kaslarınızı geliştiremiyorsunuz değil mi?

Spor salonu popülasyonunun çoğunda en zayıf kas grubu olan kalf kasları, gelişmemekte de bir o kadar inatçıdır. Her yolu denediğinize, onlarca set kalf çalıştığınıza eminiz. Ama daha önce bu yöntemi denemediğinizden eminiz.

Kalf Kasları Sık Uyarılmayı Sever

Image result for skinny calf muscles

Bütün gün üzerinde yürüdüğünüz, koşarken en çok çalıştırdığınız, her egzersizde zaman zaman kastığınız kalf kasları sık çalışan kaslardır. Sık çalışan kaslar da kendisini çabuk onarırlar. Çabuk onarılan kaslar da sık çalıştırıldığında çok daha iyi gelişir.

Kalf kaslarınızı normalde çalıştığınızdan çok daha sık çalışabilirsiniz. Her antrenmanın sonuna kalf egzersizi koyarak kalf kaslarını çok daha iyi geliştirebilirsiniz!

İşte o Yöntem: Her Sabah ve Her Akşam Kalf!

Image result for skinny calf muscles

Kalf kaslarını asla geliştiremeyenlere bilimsel çalışmalarla da desteklenen bir yöntem sunuyoruz. Kalf kaslarınızı her sabah uyandıktan sonra ve her akşam yatmadan önce yalnızca vücut ağırlığınızı kullanarak tükenişe götürmeyi deneyin. Her gün 100 tekrar yapabilecek konuma geldiğinizde kalf kaslarınızdaki büyümeye siz de şaşıracaksınız. Kalf kasları ağır ağırlıkları da sever ancak sık sık tükenişe gittiğinde de oldukça iyi gelişir.

Daha önce bu yöntemi denemediyseniz kesinlikle denemelisiniz!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz