Kol Kaslarının Patlamasına Ramak Kalan Rus Sporcu Doktorları Dikkate Almıyor!

1

Geçtiğimiz günlerde kol kaslarına enjekte ettiği synthol maddesi sebebiyle ölüm riskiyle burun buruna gelen Kiril Tereshin’den bahsetmiştik.

Kiril, doktorlar tarafından defalarca kez uyarılmıştı. Ancak uyarılar pek işe yaramış gibi gözükmüyor. Doktorlar yakın bir zamanda kollarının kesilmesi ihtimalinin epey yüksel olduğunu tekrar ediyorlar.

Reklam

https://www.instagram.com/p/BcVjPf0lwPw/?taken-by=kiril.tereshin

Synthol maddesini artık evde kendisi üretip, kendisine enjekte ediyor. Ürettiği maddenin içerisinde %85 yağ, %7,5 lidocaine, %7,5 alkol bulunuyor. Yağ olarak zeytin yağı kullanıyor.

En son yaptığı rahatsız edici Instagram paylaşımlarının arasında “bazuka kollarım kopmak üzere” şeklinde açıklama yazdığı bir fotoğraf mevcut (yukarıdaki fotoğraf).

Kol kaslarının morarmasından sağlık riskinin son derece yüksek olduğu belli olsa da, enjeksiyonlara ara vermeye niyetli değil gibi duruyor.

https://www.instagram.com/p/Bb7R9b1FMxS/?taken-by=kiril.tereshin

Rus profesör Evgeny Lilin: “Hemen değil ancak yakında kollarına operasyon gerekecektir.” şeklinde bir açıklamada bulunuyor. “Şimdi enjeksiyonu bıraksa da kaslarında yıllarca kalacak olan yağa rağmen, durmuyor. Bu nedenle ölüm riski de oldukça yüksek.” diye ekliyor.

Kiril Tereshin’in hedefi ise 70 cm’e yakın bir kol ölçüsü. Bu ölçüye ulaşana kadar durmayacağını söylüyor. Dünyada bu ölçüye henüz ulaşılamadı!

https://www.instagram.com/p/Bb106LwFzNI/?taken-by=kiril.tereshin

“İlerde omuz kaslarımı ve sırtımı da geliştireceğim. Daha sonra da porno yıldızı olmayı planlıyorum.” şeklinde konuşuyor.

“Sadece 1 ayda epey Instagram takipçisi elde ettim. Hedefim 1 milyon takipçi. Hakkımda konuşulmasını seviyorum, sağlık risklerini göze alıyorum. Evde kendim synthol üreterek gerçek synthol ile kıyaslandığında çok daha ucuz bir maliyet ile enjeksiyona devam edebiliyorum. Artık kollarım bu duruma alıştı. Her gün 10’ar kere enjeksiyon yapıyorum. Umarım hedeflediğim noktaya geleceğim.” diye ekliyor.

Doktorlar ise ısrarla durması gerektiğini, bir noktadan sonra kaslarındaki yağdan kurtulamayacağını söylüyorlar. Dokuyu tamamen değiştirerek çok büyük risklere kucak açtığını belirten doktorlar, Kiril’i ikna edemiyorlar.

 

 

SANA EN UYGUN TAKVİYELERSupplementler.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz