2018 Arnold Classic Yarışması Son Yılların En İyi Yarışmalarından Olacak!

2

Kai Greene’in Yarışacağı Haberi!

Kai Greene’in 2018 Arnold Classic yarışmasında yarışacağı açıklandıktan sonra ortalık karıştı. Pek çok sevilen ismin bir araya gelip sıkı rekabet içinde olacağı hemen hemen kesinleşti.

Reklam

Kai Greene’in yarışıp yarışmayacağı konusundaki tartışmalar hâlâ sürse de, katılacağı hemen hemen kesin gibi duruyor.

Onun yanı sıra çok sıkı yarışmacılar da var ve ne olacağı tahmin edilemez bir yarışma bizleri bekliyor. En zevklisi de bu değil mi?

Kai Greene formundan asla geri düşmedi ve sürekli olarak fiziğini korudu. Başka uğraşları olsa da antrenmanlarındaki disiplinini kaybetmedi ve her zamanki kadar tehlikeli.

Diğer Güçlü Yarışmacılar

Related image

Big Ramy, asıl ismiyle Mamdouh Elssbiay da yarışta yerini almış durumda. Son Mr. Olympia ikincisi olan Big Ramy, en büyük ve en kaslı vücut geliştirici olarak her zaman çok tehlikeli. Detaylandığı anda ortalıkta rakip bırakmayabilir.

Related image

Aynı zamanda geçirdiği kazadan dolayı ara vermek zorunda olan Dennis Wolf da bu yarışmada yerini alıyor olacak. 2 yıla yakın aradan sonra tam bir muamma olan Wolf, sürpriz olduğu için yarışmaya heyecan katacak ve uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşabilecek.

Image result for cedric mcmillan

Cedric McMillan da geçen senenin şampiyonluğunu elinde tutmak için yarışıyor olacak. En son yarışmada Kai Greene ile çekişen Cedric, yine aynı çekişmeyi yaşayabilir. Bu çekişmeyi seyirciler de çok sevmişti.

Kai Greene ve Big Ramy ikilisinin finale kalması ihtimali ise en çok heyecanlandıran senaryolardan. Çünkü bu ikiliyi hiç bir zaman çekişirken görmedik ve görmek gerçekten keyifli olabilir.

Image result for william bonac

William Bonac de geçen Mr. Olympia’nın üçüncüsü olarak bir ihtimal katılabilir. Katılırsa, yarışma gerçekten tadından yenmez bir hal alacak.

Saydığımız isimler olan Cedric McMillan, Kai Greene, Big Ramy, Dennis Wolf, William Bonac gerçekten birlikte yarışırsa 2018 Arnold Classic mükemmel bir yarışma olacak. Kai Greene ve Dennis Wolf’u Mr. Olympia’da izleyemediğimiz için, bu yarışmanın kadrosu gerçekten muhteşem gözüküyor.

SANA EN UYGUN TAKVİYELERSupplementler.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz