Dünyanın En Fit İkilisi Savaş Açtı: 2 Crossfit Şampiyonu Tüm Dünyaya Karşı!

3

Crossfit’in şimdiden en efsane ismi olan Rich Froning, Tennessee eyaletinde bir Crossfit box sahibi. İsmi Crossfit Mayhem olan bu box, önümüzdeki günlerde günümüzün şampiyonu Mat Fraser’a ev sahipliği yapacak.

Image result for matt fraser

Reklam

Tennessee eyaletine taşınan yeni şampiyon Fraser, sosyal medyada gördüğümüz kadarıyla sık sık Rich Froning ve ekibiyle birlikte zaman geçiriyor. En son attıkları son Instagram postu ise Crossfit dünyasında gürültü yarattı.

“Fraser & Froning vs. The World” şeklinde bir video hazırlayan ikili, bütün dünyayı 2 gün içinde antrenman partnerleriyle birlikte iki kişilik takımlar kurarak kendilerine rakip olmaya davet ettiler. Yarışları ve ödülleri daha sonra açıklayacaklarını söylediler.

Image result for rich froning matt fraser

İki Crossfit şampiyonunun bir araya gelip takım oluşturması, dünyada ilk kez gerçekleşen bir durum olduğu için bu paylaşım oldukça etkili oldu. Yarışların ve ödüllerin ne olacağı belirsiz olsa dahi yalnızca bir Instagram paylaşımında bunu görmek oldukça heyecan verici.

Hakemlerin kim olacağı, yarışmanın nasıl bir organizasyon olacağı herkesin aklındaki soru işaretlerinden.

Rich Froning’in 2018 Reebok Crossfit Games yarışına iki takım kurabileceği söyleniyor. Ek olarak Crossfit’in dev ismi Jason Khalipa’nın da katıldığı bu ekipte mükemmel geri dönüşler olabileceği söylentileri de tüm Crossfit camiasının dilinde.

Türkiye’de Crossfit yeni yeni popülerleşen bir spor. Dünya çapında yarışan insan sayısı ise yok denecek seviyede. Ancak kendinize güveniyorsanız, Froning ve Fraser ikilisiyle kapışmayı deneyebilirsiniz!

 

SANA EN UYGUN TAKVİYELERSupplementler.com

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz