Rich Piana Hayatını Kaybetti!

1

Vücut geliştirme sporunun fenomenlerini düşününce, akla gelen ilk bir kaç isimden biri olan Rich Piana, 25 Ağustos Cuma sabahı üzücü bir haber ile aramızdan ayrıldı.

Devasa kol kasları, farklı motivasyonel bakış açısı, korkusuzca meydan okuyuşları ile gönüllere taht kurmuş bir fitness fenomeni olan Rich Piana, zaten geçtiğimiz iki haftayı hastanede geçirmekteydi. Aniden hastaneye kaldırılması gereken Piana’nın ciddi bir sorunu olmadığını eşi Sara Piana defalarca kez dile getirmek durumunda kalmıştı. Büyük fan kitlesinin yanı sıra, “troll” bir kitleye de sahip olan Piana’nın ölümüyle ilgili binlerce sahte haber sosyal medyada dolanmaktaydı.

Reklam

Bu nedenle yine yanlış haber sanılan ölümünü, karısı Sara Piana doğruladıktan sonra pek çok haber kaynağı da yayınladı. 46 yaşında hayata gözlerini yuman Rich Piana’nın eşi Sara Piana “Umarım cennette sağlıklı ve mutlusundur. Eminim ki gülümsüyorsundur. Herkese hayallerinin peşinden gitmenin ne olduğunu kanıtlıyorsundur. Huzur içinde uyu.” diyerek duygularını dile getirdi.

SANA EN UYGUN TAKVİYELERSupplementler.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz